ŽUPNE OBAVIJESTI – 11. studenog 2018.

UTORAK – 13. studeni

• 20:15 nastavljamo sa susretima za mlade MOVING. Pozivamo mlade da se uključe kroz razgovor, druženje i zanimljive susrete kako bi svi zajedno više porasli u vjeri.

Isto tako mladi pozvani uključiti se u zbor mladih.

SRIJEDA – 14. studeni

• župni vjeronauk za prvopričesnike u 15 sati.
  • župni vjeronauk za krizmanike u 16 sati.
  • Proba mješovitog zbora u 19 sati. Pozvani novi članovi uključiti se.

ČETVRTAK – 15. studeni

• Župni Caritas od 17 do 18 sati.
  • Radno vrijeme župne knjižnice je od 18 do 19 sati.

PETAK – 16. studeni

Susret ministranata u 19 sati.

• Proba dječjeg zbora u 19 sati.

Pozivamo djecu da se uključe u ministrante ili u dječji pjevački zbor.

ZAHVALA

Prošle nedjelje proslavili smo POSVETU NAŠE CRKVE, koju je predslavio naš nadbiskup, kard. Josip Bozanić.   Hvala svima ponaosob koji ste se na bilo koji način uključili u pripremu ovoga velikoga događaja, od najmlađih do najstarijih (od čišćenja crkve, novčanog priloga, pečenja kolača i sl.), a osobito hvala svima koji ste svojim prisustvom i dolaskom na misu posvete, uzveličali ovo slavlje.

Bio je to jedinstveni događaj, koji ćemo zasigurno pamtiti i nositi u našim srcima.
Osobito smo Bogu zahvalni što je kardinal u naš oltar pohranio moći blaženog Alojzija Stepinca, te ćemo, vjerujem još više biti povezani kao župa s našim blaženikom i moliti za njegovo proglašenje svetim.

Neka taj dan posvete još više u nama osnaži naše međusobno zajedništvo i da kao župna zajednica budemo na Božjem putu.

Još jednom od srca svima HVALA!

WEB MISNE NAKANE

Hvala svima koji svojim novčanim prilogom doprinosite potrebama naše župe!