Od važnijih informacija potrebno je napomenuti određene dane kad se liturgijska služba ne vrši prema uobičajenom rasporedu:

• Sveta misa nedjeljom u 11:00 sati ne održava se ljeti, od završetka školske godine do druge nedjelje u rujnu (hodočašće Grada Zagreba).
  • Redovito slavljenje nedjeljne mise u 11:00 sati ponovno počinje zazivom Duha Svetoga za početak nove školske i akademske godine treće nedjelje u rujnu.
  • 22. listopada jest župno Klečanje; Presveto je izloženo čitav dan za adoraciju i klanjanje.
  • 4. studenoga jest spomen posvete župne crkve (Posvetilo); zajednička večernja sv. misa sa svim prijašnjim župnicima.
  • U vrijeme došašća (vrijeme prije Božića) mise zornice su u 6:30 sati ponedjeljkom, srijedom, četvrtkom i subotom; utorkom i petkom je večernja misa u 18:30 sati.
  • 18. studenoga jest Dan sjećanja na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Ovisno o danu u tjednu, mogući su različiti načini obilježavanja: molitva kod spomenploče, sveta misa s posebnim nakanama, zvonjenje crkve.
  • 8. prosinca jest cjelonoćno klanjanje koje animira Molitveni vijenac Kraljice obitelji.
  • Velike svetkovine poput Božića i Uskrsa, kao i dani koji im prethode, mogu biti specifični (za detaljne informacije pogledati župni listić i oglasnu ploču ili pitati u župnom uredu).
  • Prva Pričest i Krizma, održavaju se (okvirno) u subotu i nedjelju nakon Uskrsa, u 11:00 sati.
  • Na Uzašašće ili Spasovo, naš župni blagadan, svete su mise u 9:00 i 18:30 sati